קצת עלינו

Envirotech עוסקת בייעוץ, תכנון וניהול פרויקטים סביבתיים.
החברה חרתה על דגלה להעניק את שירותיה בצורה המקיפה, המקצועית, האמינה והאתית ביותר, תוך שימוש בעקרונות של מצוינות, רמת שירות גבוהה ושימוש בטכנולוגיות מתקדמות.
שירותי ייעוץ סביבתי ניתנים תוך מתן ליווי אישי לאורך כל שלבי הביצוע עד להשגת הפתרון המלא ואישור גורמי החוק לכך.

תחומי פעילות

חזון Envirotech

חזון Envirotech

חזון Envirotech

החברה הוקמה מתוך רצון להוביל את תחום הייעוץ הסביבתי בארץ, לפתח כלים חדשניים ולהעניק פתרונות סביבתיים מתקדמים לשרת במקצועיות, אחריות, אמינות ובכבוד את לקוחותינו כך ש Envirotech תהא הבחירה הטבעית והנכונה ללקוחות המחפשים פתרונות מעשיים, ומקצועיים תוך שמירה על אתיקת המקצוע, בשילוב עם איכות ומצוינות בשירות.

שמואל אפוטה | מנכ”ל החברה

ביצוע סקר קרקע מתחם כורדני

במסגרת פינוי מתחמי בסיס "כורדני" המיתולוגי ביצעה Envirotech את אחד הסקרים הגדולים בישראל בשנים האחרונותתנופת בנייה משמעותית לקריית מוצקין: שנים לאחר שמחנה צה"ל כורדני, אשר שימש בסיס מחסנים לשעת חירום לצה"ל, פונה על ידי הצבא – צפויה לצאת לדרך בנייה מסיבית של יחידות דיור ואזור תעשייה במקום.

מנהלת הפינוי בראשות שי פאר מנכ"ל איי.אי .די. בע"מ מובילה את איתור מוקדי הזיהום בתת הקרקע יחד עם חברת אדמה ולאחריו את שיקום האתר, כך שבסופו של דבר ייבנו יחידות הדיור על קרקע שטוהרה לחלוטין ממזהמים פוטנציאליים מעשרות שנים בהן זוהמה הקרקע בעקבות פעילות ביטחוניות.

בפרויקט הנרחב לקחו חלק גם קבלני המשנה הבאים: בני שפירא מודדים, המכון הישראלי לאנרגיה ולסביבה ומעבדות בקטוכם.

ביצוע סקר קרקע מתחם כורדני

השאירו פרטים