קצת עלינו

Envirotech עוסקת בייעוץ, תכנון וניהול פרויקטים סביבתיים.
החברה חרתה על דגלה להעניק את שירותיה בצורה המקיפה, המקצועית, האמינה והאתית ביותר, תוך שימוש בעקרונות של מצוינות, רמת שירות גבוהה ושימוש בטכנולוגיות מתקדמות.
שירותי ייעוץ סביבתי ניתנים תוך מתן ליווי אישי לאורך כל שלבי הביצוע עד להשגת הפתרון המלא ואישור גורמי החוק לכך.

תחומי פעילות

חזון Envirotech

חזון Envirotech

חזון Envirotech

החברה הוקמה מתוך רצון להוביל את תחום הייעוץ הסביבתי בארץ, לפתח כלים חדשניים ולהעניק פתרונות סביבתיים מתקדמים לשרת במקצועיות, אחריות, אמינות ובכבוד את לקוחותינו כך ש Envirotech תהא הבחירה הטבעית והנכונה ללקוחות המחפשים פתרונות מעשיים, ומקצועיים תוך שמירה על אתיקת המקצוע, בשילוב עם איכות ומצוינות בשירות.

שמואל אפוטה | מנכ”ל החברה

סקר קרקע בתחנת דלק בשרון

ביצוע סקר קרקע בתחנת דלק פנימית במושב בשרון. במסגרת תוכנית הסדרת תחנות דלק של המשרד להגנת הסביבה, קבע המשרד כי יש לבצע את דרישתו לביצוע סקר קרקע לבחינת הימצאות מזהמים בקרקע.

את ביצוע סקר הקרקע בפועל עבור חברת הייעוץ הסביבתי "די דיירקט", ביצעה Envirotech ע"י יועציה. במהלך הסקר, בוצע קידוח עומק אחד בשיטת דחיקה ישירה DPT וכן Auger באמצעות ספירלה ע"י חברת אקודריל. הקידוח הועמק ל כ- 18 מטרים, ובו נתגלו זיהומים משמעותיים.

דגימות הקרקע נדגמו ע"י מעבדת "המבדקה הכימית" לצורך תיאור החתך הליתולוגי, קריאות שדה והעברה למעבדה אנליטית. לאחר ניתוח תוצאות המעבדה ע"י יועצי Envirotech, תוכל חברת הדלק לאמוד את מידת הזיהום הסביבתי בשטח הנדון, לבצע שיקום קרקע ולסיים את הליך ההסדרה.

צפו בסרטון הבא:

השאירו פרטים