קצת עלינו

Envirotech עוסקת בייעוץ, תכנון וניהול פרויקטים סביבתיים.
החברה חרתה על דגלה להעניק את שירותיה בצורה המקיפה, המקצועית, האמינה והאתית ביותר, תוך שימוש בעקרונות של מצוינות, רמת שירות גבוהה ושימוש בטכנולוגיות מתקדמות.
שירותי ייעוץ סביבתי ניתנים תוך מתן ליווי אישי לאורך כל שלבי הביצוע עד להשגת הפתרון המלא ואישור גורמי החוק לכך.

תחומי פעילות

חזון Envirotech

חזון Envirotech

חזון Envirotech

החברה הוקמה מתוך רצון להוביל את תחום הייעוץ הסביבתי בארץ, לפתח כלים חדשניים ולהעניק פתרונות סביבתיים מתקדמים לשרת במקצועיות, אחריות, אמינות ובכבוד את לקוחותינו כך ש Envirotech תהא הבחירה הטבעית והנכונה ללקוחות המחפשים פתרונות מעשיים, ומקצועיים תוך שמירה על אתיקת המקצוע, בשילוב עם איכות ומצוינות בשירות.

שמואל אפוטה | מנכ”ל החברה

פיילוט טיפול בפגרי עופות

לאחרונה הסתיים פיילוט באחת מחוות הלולים בעמק בית שאן.

הפיילוט שהסתיים באוגוסט 2015, עסק בעיכול וכילוי של פגרי עופות מחוות לולים בה מגודלות למעלה מ- 120 אלף תרנגולות.

תמותת עופות הנה חלק אינטגרלי מגידולם של עופות (פטם ואחרים) במהלך המדגר. התמותה הנה טבעית ו/או כתוצאה ממחלות, שינוי במזון ו/או עקה ובכלל זה גלי חום/קור באזור חוות הגידול.

בעבר נחפרו בורות והפגרים הושלכו אל הקרקע. לאחר מכן חויבו המגדלים להעביר את הפגרים אל בורות כילוי המורכבים מפחים תת קרקעיים אליהם הושלכו יחד עם הפגרים גם סיד וחומרי כילוי נוספים.
כיום בוחנים משרד החקלאות/השירותים הווטרינריים וכן המשרד להגנת הסביבה מס' פתרונות בהם גם תהליך עיכול הפסדים והמתת חיידקים ווירוסים במתקני קומפוסטציה.
בפיילוט זה, הושמו במתקן העיכול, למעלה מ- 11,000 תרנגולות בשלבי הגידול השונים שלהם ובמסה כוללת של כ- 14 טון. יחד עם הפסדים, הוסף חומר מאוורר (גזם) ומים.
תוצאות הפיילוט היו מוצלחות ביותר, הפגרים הפכו לדשן בתוך כחודש ויחד עם נוחות שימוש למגדל ומחיר עלות ותפעול זולות, המתקן מהווה פתרון מעולה לכילוי עופות.

צפו בסרטון הבא:

השאירו פרטים