קצת עלינו

Envirotech עוסקת בייעוץ, תכנון וניהול פרויקטים סביבתיים.
החברה חרתה על דגלה להעניק את שירותיה בצורה המקיפה, המקצועית, האמינה והאתית ביותר, תוך שימוש בעקרונות של מצוינות, רמת שירות גבוהה ושימוש בטכנולוגיות מתקדמות.
שירותי ייעוץ סביבתי ניתנים תוך מתן ליווי אישי לאורך כל שלבי הביצוע עד להשגת הפתרון המלא ואישור גורמי החוק לכך.

תחומי פעילות

חזון Envirotech

חזון Envirotech

חזון Envirotech

החברה הוקמה מתוך רצון להוביל את תחום הייעוץ הסביבתי בארץ, לפתח כלים חדשניים ולהעניק פתרונות סביבתיים מתקדמים לשרת במקצועיות, אחריות, אמינות ובכבוד את לקוחותינו כך ש Envirotech תהא הבחירה הטבעית והנכונה ללקוחות המחפשים פתרונות מעשיים, ומקצועיים תוך שמירה על אתיקת המקצוע, בשילוב עם איכות ומצוינות בשירות.

שמואל אפוטה | מנכ”ל החברה

שיקום קרקע משפך סולר

ליווי הליך הטיפול מול המשרד להגנ"ס וליווי שטח.

בחודש אוקטובר 2012 אירעה תאונת דרכים בכביש 8900 סמוך לפארק "עמק התכלת" במהלכה התהפכה מכלית שהובילה בנזין וסולר ובה אלפי ליטרים. כתוצאה מהתהפכות המכלית, נשפכו הדלקים במדרון ההר לכיוון "עמק התכלת". אלפי הליטרים יחד עם מי הכיבוי ומי הגשמים שטפו את המדרון וגרמו לזיהומו.

חברת איי. אי. די המתמחה בשיקום נזקים ואשר ביצעה את העבודה בפועל, פנתה אל Envirotech לצורך תכנון המתווה לטיפול בנזקים. לאחר אישור המתווה החלו עבודות השיקום, במהלכם פונו כ- 350 טון לאתר קליטת קרקעות מזוהמות מאושר. שילוב עבודת התכנון המדוקדקת עם פעולות השטח המקצועיות הביאו לתיחום מהיר של הזיהום, ופינויו ללא גרימת נזקי משנה נוספים לאתר הטבע שהינו בעל מאפייני רגישות גבוהה.

 

שיקום קרקע משפך סולר

השאירו פרטים